İlllere göre araç kiralama fiyatları ve araba kiralama firmaları bilgileri
Nüfusu 400 bine yaklaşan ve Zeytinburnu, Esenler, Bakırköy ve Bahçelievler ilçelerine komşu olan Güngören'de hesaplı binek araç, ticari, VIP araç ve minibüs, otobüs kiralayabileceğiniz ilçe merkezli araba kiralama firmalarını bulabilirsiniz. Ofisleri genellikle Merter bölgesinde bulunan bu firmaların araç filoları oldukça geniş ve 2-3 yaşındaki binekleri çok uygun günlük fiyatlarla kiralamanız mümkün. Ayrıca çoğu firma dönemsel indirim kampanyaları, özel gün indirimleri gibi seçenekler ve kredi kartına taksit imkanı sunuyor. Ancak nedense Güngören merkezli firmaların web sitelerinde güncel fiyat bilgisi yer almadığı için araç kiralama fiyatlarını firmaları telefonla arayarak öğrenebilirsiniz.

Güngören Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.
Logo Firma Semt 1-3 Gün 4-7 Gün 8-15 Gün 16-21 Gün Telefon Detay
Zaman Rent a Car Zaman Rent a Car Merter Sorunuz       (0212) 510 81 82 Detay
Nokta Rent a Car Nokta Rent a Car Merter Sorunuz       444 1 895 Detay
Polat Rent a Car Polat Rent a Car Merter Sorunuz       (0212) 641 05 32 Detay

Güngören Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri

Zaman Rent a Car

Zaman Rent a Car

Geniş bir yelpazede araba kiralama hizmetleri sunan Zaman Rent A Car adrese araç teslimatı, transfer, filo kiralama hizmetleri de veriyor. Telefonlarına günün 24 saati ulaşabileceğiniz firma aynı zamanda Audi TT, Passat, Mini Cooper gibi üst sınıf araçların yanı sıra Fiat Doblo, Ford Connect gibi hafif ticari araç modelleri de kiralıyor. Ekonomik otolar arasında ise Renault Symbol, Fiat Linea, Fiat Palio, Hyundai Accent Era yer alıyor.  
Adres: Demirciler Sitesi 6.yol Galaksy 1 İş Merkezi 83/14-15 Merter Güngören / İstanbul
Tel: (0212) 510 81 82
Web: zamanrentacar.com
Nokta Rent a Car

Nokta Rent a Car

Peşin ödemelerde indirim, kış ayına özel fiyat ve ücretsiz bebek koltuğu ile navigasyon cihazlarında indirim gibi pek çok kampanya düzenleyen Nokta Rent A Car İstanbul dışında İzmir, Şanlıurfa, Mersin, Gaziantep, Kayseri, Nevşehir ve Bodrum'da da faaliyet gösteriyor. Şirketin araçları arasına Peugeot 508 ve 308, Hyundai Accent Blue, Accent Era, Ford Focus 1.6, Audi A4, Mercedes C-180, Fiat Linea gibi araçlar var. Rezervasyonlarınızı çağrı merkezinden 24 saat müşteri temsilcisi aracılığıyla yapabilirsiniz.  
Adres: Meridyen Plaza Ali Rıza Gürcan Cad. Çırpıcı Yolu No:1 Merter / İstanbul
Tel: 444 1 895
Web: noktarentacar.com

Polat Rent a Car

Spor, binek, 4x4, ticari ve VIP bireysel araç kiralama hizmetleri alabileceğiniz Polat Rent a Car firmalara kurumsal filo kiralama çözümleri de sunuyor. Limitsiz km, kasko, hırsızlık, cam, lastik ve far sigortası kiralama bedeline dahil ve dilerseniz aracınızı havaalanına teslim alabiliyorsunuz. Ancak ücretsiz teslim etme ve alma sadece Polat Rent a Car'ın ofisinin olduğu ilçe ve şehirler için geçerli. Firmanın kiralama fiyatlarını telefonla öğrenebilirsiniz.  
Adres: A. Nafız Gürman Mah. Ahmet Kutsi Tecer Cad. No:49 D:4 Merter / İstanbul
Tel: (0212) 641 05 32
Web: polatcar.com

İlçelere Göre İstanbul Araç Kiralama Firmaları ve Fiyat Listeleri

Listeye Geri Dön (Güngören araç kiralama firmaları)
İstanbul araç kiralama firmaları
UYARI: Listelerimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ancak çoğu araç kiralama firması kış ve yaz fiyat uygulamasına gittiği, kampanya düzenlediği, dönemsel indirimler gerçekleştirdiği, logolu araç kiralama gibi özel hizmetler verdiği ve bazı firmaların internet sitelerinde yer alan kiralama bedelleri gerçeği yansıtmadığı için araba kiralama fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiyi firmaları telefonla arayarak alabilirsiniz. Sitemizde firma bilgileri ve araç kiralama fiyatları verilen firmalardan alacağınız hizmetlerde yaşanabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Araç kiralarken sorun yaşamamak ve ekstra ücretler ödememek için lütfen firmaların kiralama koşullarını, araç teslim ve iade şartlarını, sözleşmede yer alan özel koşulları dikkatli okuyun.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sayfa 04.11.2013 tarihinde güncellenmiştir.